Mänguri kõrvaklapid Skullcandy Slyr Black Digi MP

72.00

Laost otsas

Tootekood: S6SYY-P003 Kategooriad: ,

Skullcandy

Nagu paljud suurepärased kaubamärgid, sündis ka Skullcandy vajadusest tuua turule midagi uut ja teistsugust. Brändi asutaja Rick Alden viibis parasjagu suusamäel tõstukis ning kuulas muusikat, kui tal tuli ootamatu vajadus helistada. Tolleaegne tehnoloogia ei võimaldanud klappe ümber sisestada telefoni, mistõttu tekkis tal mõte, et maailm väärib tõesti paremaid kõrvaklappe, mida Skullcandy tänaseks ka pakub – üks parimatest turul, ilma milleta miljonid inimesed üle maailma ei kujuta ette oma igapäevaelu.
Skullcandy ei vali endale toodete loomiseks kergeid teid ja otsib iga päev uusi väljakutseid, et seadmed vastaksid ka kõige kapriissemate klientide ootustele, hoides samal ajal kaubamärki juhtpositsioonil. Nende missioon on vallandada muusika jõud. Pole tähtis, kus te ka ei viibiks või mis iganes te ka poleks, muusika võib teid saata igal sammul Juhtmega, juhtmevabad, väikesed ja vaevumärgatavad või massiivsed kõrvaklapid – ükskõik millise valid, võite kvaliteedis kindel olla, sest Skullcandy tootjad on professionaalid, kelle jaoks pole miski tähtsam kui rahulolevad kliendid.
Skullcandy peaks olema esimene valik kõigile neile, kes hoolivad muusikast, heast helikvaliteedist, kes on hingelt noored ja täis seiklushimu.
 

Skullcandy Slyr Black Digi MP Skullcandy

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart