Mänguri kõrvaklapid Turtle Beach Recon 50 Black

22.69

Laost otsas

Tootekood: TBS-6003-02 Kategooriad: ,

KONKURENTSEERI IGALE MÄNGIJALE.

Peakomplekt mängijatele, kellele meeldib vooluvõrku ühendada ja tundide kaupa mängida. Reguleeritav kõrge tundlikkusega mikrofon, mugav, kerge disain ja 40 mm draiverid pakuvad kõike, mida vajate mänguheli ja vestluse jaoks mis tahes 3,5 mm ühendatud seadmes.

KERGE MUGAVUS ARVUTILE

  • Reguleeritav kõrge tundlikkusega mikrofon
  • Mugav, kerge peavõru ja kõrvaklapi disain
  • Kvaliteetsed 40 mm draiverid

KÕRGE KVALITEEDI 40MM KÕLARID

Nende suurte 40 mm kõlaritega saate kuulda kõiki kargeid kõrgeid ja madalaid helisid.

ÜHILDAB MITMEPLATVORMIGA

Töötab suurepäraselt PC ja Maciga, samuti PS4™ Pro ja PS4™, uue 3,5 mm pistikuga Xbox One kontrolleri ning 3,5 mm ühendusega mobiil-/tahvelarvutitega.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.

Shopping Cart