Mänguri kõrvaklapid White Shark GH-2042 Ocelot

22.79

Laost otsas

Tootekood: OCELOT Kategooriad: ,
CRYSTAL CLEAR AUDIO & CHAT
Suure täpsusega 50 mm esmaklassilised draiverid suurepärase stereoheli ja ülitundliku mikrofoni jaoks mängude ja võrguvestluse jaoks

PAINDLIK JA MUGAV SOOVITUS
Isekohanev peavõru kohandub automaatselt kandja peaga, et tagada pikaajaline mugavus. Pehmed ja mugavad nahast välimusega kõrvapadjad blokeerivad soovimatu müra, olles samas väga ergonoomiliselt kujundatud, et sobituda teie kõrvadega.

MUGAV JUHTIMINE
Mugava asukohaga helitugevuse regulaator.

VALGUSTUS
Mitmevärviline LED-taustvalgustus muudab teie mängukogemuse lõbusamaks! Toide USB-pordi kaudu.

PUNUTUD KAABEL
Vastupidav 2,2 m põimitud kaabel pikaajaliseks kasutamiseks.

PS4 ÜHILDUVUS
Peakomplekti saab kasutada PS4-s täiendava 4-kontaktilise adapteriga 2 x 3,5 mm F -> 1 x 3,5 mm M, antud juhul ilma LED-tuleta. 

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.

Shopping Cart