Mänguri kõrvaklapid Kruger&Matz Street Kids Gamer

24.99

Laost otsas

Tootekood: KM0658 Kategooriad: ,

Kruger&Matz Gamer Kids lastele mõeldud kõrvaklapid on ideaalne toode, kuna need on loodud kõige väiksemat silmas pidades. Need pakuvad suurepärast helikvaliteeti ja neil on ka tähelepanu köitev originaalne disain.

Kruger&Matz Gamer Kids mängukõrvaklappidel on juhtpaneel, mis võimaldab juhtida rohkem kui ainult kõrvaklappe. Sellel on ka AUX-sisend, mis võimaldab ühendada nutitelefoni või tahvelarvuti, võimaldades lapsel kuulata muusikat või e-raamatuid.

Mängija varustuse aluseks on oskus suhelda teiste mängijatega. Gamer Kids on mängudele mõeldud peakomplekt, mille mikrofon on paigaldatud painduvale peavõrule, mis võimaldab reguleerida mikrofoni asendit nii, et see tabaks teie häält võimalikult täpselt.

Mugavus mängu ajal – mitte ainult mugav konstruktsioon, vaid ka liikumisvabadus. Mängukõrvaklapid Gamer Kids on varustatud 220 sentimeetri pikkuse juhtmega, mis pakub mängusessioonide ajal maksimaalset vabadust.

Spetsifikatsioonid:

 • Neodüümi magnet
 • Kõlari suurus: 50 mm
 • Vastupidavus: 32 oomi ± 15%
 • Sagedusala: 20 Hz – 20 kHz
 • Nominaalne sisendvõimsus: 20 mW
 • Maksimaalne sisendvõimsus: 30 mW
 • Mikrofon: mitmesuunaline
 • Tundlikkus: -42 dB ± 3 dB
 • SN suhe: 58 dB
 • Kaabli pikkus: 2,2 m
 • Pistik: 3.5mm, USB
 • Mõõdud: 200x175x90 mm
 • Kaal: 310g

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart