Mänguri kõrvaklapid VERTUX Blitz Gaming kõrvaklapid 7.1 USB

53.99

Laost otsas

Tootekood: CASBLITZBK Kategooriad: ,
Vertux Blitz on suurepärane valik nii tava- kui ka professionaalsetele sportlastele.
Funktsioonid:
– 50 mm dünaamilised draiverid: kvaliteetsete neodüümmagnetitega sügava ja tasakaalustatud heli saamiseks kogu sagedusvahemikus.
– 7.1 ruumiline heli: võimaldab teil hõlpsalt määrata heliallika suuna. Nüüd ei jää ükski vaenlane märkamatuks!
– Passiivne müraisolatsioon: liibuvad kõrvaotsad katavad täielikult kõrvad, kaitstes neid väliste helide eest.
– Mürasummutav mikrofon: kristallselge heli vestluse ja voogesituse ajal.
– Mugavus ja kergus: hingavad ökonahast kõrvapadjad, polsterdatud peapael, peapael ja mikrofoni reguleerimine tagavad täiusliku sobivuse igale mängijale.
– LED-taustvalgustus: taasloo mängu atmosfäär ja valmistu võiduks.
– Sisseehitatud kontroller: võimaldab reguleerida helitugevust, juhtida taustvalgustust ja mikrofoni sisse/välja lülitada.
– 2 m pikkune USB-kaabel: nailonist punutud ja ühenduskohtades kaitsmetega, paindumiskindel ja ulatub hõlpsalt isegi arvuti taha.- Esmaklassilised materjalid: ABS-topsid ja metallist peavõru reguleerijad tagavad üheaegselt vastupidavuse ja kerge konstruktsiooni.
– Laiaulatuslik ühilduvus: Windows, MacOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S – vajate vaid tasuta USB-porti.
Tehnilised andmed:
Radiaatori läbimõõt: 50 mmKõrvaklappide tundlikkus: 105 dB ± 3%Sagedusvahemik: 20 – 20000 HzKõlari takistus: 32 oomi ± 15%Mikrofoni tundlikkus: -38 ± 3dBPistik: USBKaabli pikkus: 2mKaal: 260 g

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart