Mänguri kõrvaklapid Kõrvaklapid Razer Kaira X, valge

58.80

Laost otsas

Tootekood: RZ04-03970300-R3M1 Kategooriad: ,

VÕIMSUS. SELGUS. MUGAVUS.

Vallutage nii konsoolil kui ka mujal Razer Kaira X-iga – juhtmega Xbox Series X|S peakomplektiga, mis on loodud maksimaalse helitugevuse ja platvormidevahelise ühilduvuse tagamiseks. Relvastatud tipptasemel draiverite ja kristallselge mikrofoniga, nautige võistlusvalmis heli olenemata sellest, kus mängite.

RAZER™ TRIFORCE 50MM JUHID

Razer Kaira X-l on tipptasemel draiverid, mis suudavad kõrgeid, keskmisi ja madalaid helisid eraldi häälestada, luues eredama, selgema heli rikkalikumate kõrgete helide ja võimsama bassiga.

TÄIELIK HELI

Kuna draiverid saavad eraldi keskenduda bassidele, keskmistele ja kõrgetele helidele, ei piirdu need erinevalt traditsioonilistest disainidest ühe vahemikuga. See tähendab, et iga sagedusriba helikvaliteet on täiustatud ja see ei sega.

RAZER™ HYPERCLEAR KARDIOIDMIK

Painutataval mikrofonil on täiustatud korpus ja pikap hämmastavaks hääle jäädvustamiseks, mis summutab tagant ja külgedelt kostvat müra – seda toetab mikrofoni jälgimine ja mängude/vestluse tasakaal, et tagada optimaalne tase.

KARDIOIDI VERSION

Razer™ HyperClear Cardioid Mic’i heliisolatsiooni muster pakub suurepärast häält, kuna see on teie hääle suhtes tundlik, kuid suudab siiski summutada tagant ja külgedelt tulevat müra.

FLOWKNIT MEMORY FOAM KÕRVAPADJAD

Selle hingav kude minimeerib higi ja kuumuse kogunemist, samas kui ülipehme vahu täiustatud tihedus vähendab oluliselt peakomplekti kinnitusjõudu, et mängumaratonidel toestuda.

TÖÖTAB KOOS WINDOWS SONICUGA

Kasutage peakomplekti võimsaid draivereid maksimaalselt ära, sidudes need elutruu ruumilise heliga, mis asetab heli täpse täpsusega – suurendades teie mängusisest teadlikkust ja süvenemist.

KÕRVALKLAPI JUHTSEADMED

Muutke ja vahetage seadeid hõlpsalt mikrofoni vaigistusnupu ja helitugevuse liuguriga, mis asuvad selle vasaku kõrvaklapi all.

PLATVORMIDE ÜHISUS

Peale selle, et peakomplekti kasutatakse peamiselt Xboxis*, võimaldab peakomplekti 3,5 mm pesa töötada ka teiste populaarsete platvormidega, et saaksite nautida hämmastavat mänguheli erinevate seadistustega.

* Võib vaja minna Xbox One’i stereoadapterit, ostetav eraldi

Razer Triple Snake’i kaubamärk on üks äratuntavamaid logosid ülemaailmsetes mängu- ja e-spordikogukondades. Ettevõte on loonud maailma suurima riistvara, tarkvara ja teenuste ökosüsteemi mängijatele kõigil kontinentidel.
USA rahvusvaheline arvuti- ja riistvaratootja Razer esitleb arvutimängude austajatele äärmiselt laia valikut. Razer suudab mängijatele pakkuda kõiki arvutitarvikuid, alates valgustatud hiirematist kuni sülearvuti seljakotini.
Uusimad tooted töötatakse välja koostöös teiste ettevõtete ja professionaalsete mängijatega. Razeri tootevalikusse kuuluvad spetsiaalsete peopesadega mänguklaviatuurid, mis tagavad vastupidavuse ja suurepärase jõudluse. Teie mugavuse tagab ka hiire eriline kuju, mis võimaldab teil end mugavalt tunda ka kõige intensiivsemate mängusessioonide ajal. Naudi katkematut mängu ja puhast heli usaldusväärsete ja kauakestvate mängukõrvaklappidega. Lisaks saate nüüdsest veelgi mugavamalt arvutit kaasa võtta. Spetsiaalsesse seljakotti saad ilma probleemideta hoiustada kõik vajalikud tarvikud ning nende turvalisuse saad ise tagada. Valikus on ka mängukonsoolid, mikrofonid, kõlarid, veebikaamerad ja palju muid tarvikuid amatööridele või isegi professionaalidele. Nautige arvutimängude maailma Razeriga – mängijatele.

Kõrvaklapid Razer Kaira X, valge

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart