Mänguri kõrvaklapid HyperX Cloud Stinger Core Wireless White PS5

118.00

Laost otsas

Tootekood: 4P5J1AA Kategooriad: ,

HüperX Cloud Stinger™ Core juhtmeta mängupeakomplekt

Nautige juhtmevaba vabadust suurepärase hinnaga. Juhtmeta HyperX Cloud Stinger Core on kerge ja vastupidav peakomplekt, mis on valmis mängima PS4™ ja PS5™ süsteemides. Vestelge oma sõpradega võrgus ja nautige selget suhtlust oma meeskonnaga tänu selle mürasummutavale mikrofonile. Cloud Stinger Core’i rikkaliku heliga sukelduge oma mängudesse ja kaotage helimeelelahutus. Sellel on ka kõrvaklapi sisseehitatud heli juhtnupud ja mugav vaigistamiseks pööratav mikrofon.

Funktsioonid

  • Mänguklassi juhtmevaba
  • Kerge mugavus
  • Kaasahaarav mängusisene heli
  • Vastupidavad, reguleeritavad terasest liugurid
  • Mugavad pardaheli juhtnupud
  • Pööratav vaigistamiseks mürasummutav mikrofon
  • Ühildub PS5™, PS4™ ja arvutiga

Mänguklassi juhtmevaba

Tagab juhtmevabaduse oma kindla 2,4 GHz mängutaseme juhtmevaba ühendusega

Kerge mugavus

Mängige kauem selle kerge peakomplekti ja selle pehmete hingavate kõrvapatjadega.

Kaasahaarav mängusisene heli

Suletud tassi disain aitab blokeerida segajad, samas kui 40 mm draiverid ja täiustatud bass hoiavad teid mängus sukeldunud.

Vastupidavad terasest liugurid

Ehitatud töökindlaks tugevate terasest liuguritega, mis reguleeritakse mugavaks istumiseks

Sisseehitatud heli juhtnupud

Mugavad sisseehitatud helinupud, et saaksite helitugevust reguleerida ilma süsteemimenüüdesse süvenemata

Pööratav vaigistamiseks mürasummutav mikrofon

Paindlik mürasummutav mikrofon annab teile meeskonnakaaslastega selge suhtlusliini ja seda saab ülespoole keerates hõlpsasti vaigistada.

Ühildub PS5™, PS4™ ja arvutiga

Juhtmeta mänguheli ideaalne PlayStationi süsteemidele ja ühildub ka arvutiga.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart