Mänguri kõrvaklapid Turtle Beach kõrvaklapid + mikrofon Recon 200, valge

40.09

Laost otsas

  • Jõulised, võimendusega 40 mm elemendid
  • Kõrge tundlikkusega pööratav mikrofon
  • Mikrofonikontroll, et kuuleksid enda hääletugevust
  • Ühildub mitmete platvormidega: Xbox, PlayStation, Nintendo & PC

Võimendusega heli
Recon 200 kõrvaklappidega saad lisaks kuulamisele ka võimsat heli tunda. Täiusta oma mängukogemust mugavate mäluvahuga kõrvapatjade, alati sisse lülitatud bassiheli ja pööratava mikrofoniga, millega on iga vestlus kristallselge.

Mikrofonikontroll
Lihtsalt ütle.. ära karju.. tänu mikrofonikontrollile saad Recon 200 kõrvaklappidega ka oma hääletugevust kuulda ja reguleerida, et Sa oma tiimikaaslaste peale tarbetult häält ei tõstaks.

Ühildub mitmete platvormidega
Recon 200 kõrvaklapid on loodud Xbox One ja Xbox Series X|S konsoolidele, kuid töötavad suurepäraselt ka PS4™, PS4™ Pro ja PS5™ mängupultide ja Nintendo Switch™ mängukonsooliga ning kõigi arvutite ja nutiseadmetega, millel on 3,5 mm pistikupesa.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.

Shopping Cart