Mänguri kõrvaklapid Razer Kraken Kitty Pink RZ04-02980200-R3M1

148.00

Laost otsas

Tootekood: RZ04-02980200-R3M1 Kategooriad: ,

Mjäu FAKTOR

Looge täiuslik mängupilk oma kiisu kiisu stiiliga. Väljendage oma unikaalset isikupära ja kirge kõige värvilisemal viisil, mida on võimalik ette kujutada Razer Kraken Kitty Editioniga – USB-mängupeakomplektiga, millel on väga kohandatav valgustus, mis on igas vinge varjundis.

TOITEKS RAZER CHROMA™ RGB

16,8 miljoni värvi, lugematu arvu mustrite, dünaamiliste mängusiseste valgusefektidega – kogege täielikku RGB kohandamist ja sügavamat keelekümblust maailma suurima mänguseadmete valgustusökosüsteemiga. Toetades kasvavat tuhandete seadmete ning sadade mängude ja rakenduste loendit, viige see järgmisele tasemele täiustatud funktsioonidega, nagu Chroma Studio, Visualizer, Connect ja Workshop.

STREEMI REAKTIIVNE VALGUS

Striimijana saate viia oma esitusoskuse uutesse kõrgustesse ja lisada publiku suhtlusele uue taseme valgustusega, mis reageerib teie vaatajate emotsioonidele, hoiatustele, hüüetele ja muule. Isikupärastage täpselt, millised värvid ja efektid peakomplektis käivituvad rakendusega Streamer Companion.

COSPLAY REŽIIM

Selle USB-mängupeakomplekti Razer Chroma valgustuse saab aktiveerida, kui see on ühendatud toitepangaga, võimaldades teil võlu sisse lülitada kõikjal, kus kaamera asub.

AKTIIVNE MÜRASUMMUTAV MIKROFON

Helistage sama hästi, kui välja näete, ja suruge kristallselge side välja sissetõmmatava kvaliteetse mikrofoniga, mis on häälestatud nii, et see blokeerib kogu taustmüra.

THX RUUMILINE AUDIO

Kogege täpsemat, positsioneeritumat heli ja suuremat mängude, muusika ja videote sisseelamist.

*Saadaval ainult Windows 10 64bitises versioonis

JAHUTAV-GEEL KÕRVAPADJAD

Vähendab kuumuse kogunemist intensiivsete mänguseansside ajal, pakkudes mugavust, mida vajate mängus kuumas vormis püsimiseks.

KERGE, VASTUPIDAV EHITUS

Olles ühtaegu nii painduv kui ka sitke, on selle boksiidist alumiiniumraam hästi varustatud, et taluda pikkade mänguseansside raskusi.

Razer Triple Snake’i kaubamärk on üks äratuntavamaid logosid ülemaailmsetes mängu- ja e-spordikogukondades. Ettevõte on loonud maailma suurima riistvara, tarkvara ja teenuste ökosüsteemi mängijatele kõigil kontinentidel.
USA rahvusvaheline arvuti- ja riistvaratootja Razer esitleb arvutimängude austajatele äärmiselt laia valikut. Razer suudab mängijatele pakkuda kõiki arvutitarvikuid, alates valgustatud hiirematist kuni sülearvuti seljakotini.
Uusimad tooted töötatakse välja koostöös teiste ettevõtete ja professionaalsete mängijatega. Razeri tootevalikusse kuuluvad spetsiaalsete peopesadega mänguklaviatuurid, mis tagavad vastupidavuse ja suurepärase jõudluse. Teie mugavuse tagab ka hiire eriline kuju, mis võimaldab teil end mugavalt tunda ka kõige intensiivsemate mängusessioonide ajal. Naudi katkematut mängu ja puhast heli usaldusväärsete ja kauakestvate mängukõrvaklappidega. Lisaks saate nüüdsest veelgi mugavamalt arvutit kaasa võtta. Spetsiaalsesse seljakotti saad ilma probleemideta hoiustada kõik vajalikud tarvikud ning nende turvalisuse saad ise tagada. Valikus on ka mängukonsoolid, mikrofonid, kõlarid, veebikaamerad ja palju muid tarvikuid amatööridele või isegi professionaalidele. Nautige arvutimängude maailma Razeriga – mängijatele.

Razer Kraken Kitty Pink RZ04-02980200-R3M1

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Universaalne

L (vasakpoolne) ja R (parempoolne) sildid kõrvaklappidel täidavad oma eesmärki ja see ei ole ainult kõrvakanalisse sobitamine. Heliallikas – olgu selleks siis telefon, arvuti või MP3-mängija – saadab vasaku ja parema kanali heli vastavatesse kõrvaklappidesse. Kuigi see võib tunduda tähtsusetu, võib see teha vahet muusika, filmide ja muude videote kuulamise ebavõrdse kogemuse vahel, sidudes pildi (video puhul) ja heli suunaga, kuhu see oli mõeldud. Universaalsed kõrvaklapid – otsustavad ise, milline kõrv kus on, ja saadavad heli igasse kanalisse vastavalt sellele. Universaalsetel kõrvaklappidel on kõrvaklappides kiip, mis määrab kindlaks, kas need on vabas õhus kõrva ees või kõrva tagaosa lähedal. Kui kõrvaklapid tuvastavad, milline kõrv on vasak ja milline parem, suunatakse heli vasakule kanalile vasaku kõrva jaoks ja paremale kanalile parema kõrva jaoks. Teine eelis on see, et kui kasutaja jagab kõrvaklappe sõbraga, tuvastavad universaalsed kõrvaklapid olukorra ja saadavad ühise signaali vasakule ja paremale. See tähendab, et kogu heli edastatakse võrdselt ja mitte suunatult.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart