Mänguri kõrvaklapid Mars Gaming MHW 7.1 USB-C

75.49

Laost otsas

Bullet Points Mars Gaming MHW juhtmeta peakomplekt 7.1 + eemaldatav mikrofon:- GPRO traadita tehnoloogia- 3D 7.1 digitaalne ruumiline heli.

Eemaldatav professionaalne mikrofon- PC, Mac, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X-S, Switch ja teised
Kaasaegsed juhtmevabad kõrvaklapid, millel on uusim 2.4GPRO traadita tehnoloogia ja NEOGRAPHENE helidraiverid, ülikerge disain, RGB-valgustus, eemaldatav mikrofon koos hüpikfiltriga, 3D 7.1 digitaalne ruumilise heliprotsessor 3 ekvalaiseriga ja passiivne mürasummutus .

– 2.4GPRO juhtmevaba tehnoloogia- 3D 7.1 digitaalse toa heliprotsessor- RGB LIGHT- NEOGRAAFEENI KÕNELID- EEMALDATAV MIKROFON POPI-vastase kapsliga- ÜLIKERGALINE KONSTRUKTSIOON- passiivse müra kõrvaldamine- ÜLDINE ÜHILDUVUS
Kasutage kaasasolevat USB 2.4GPRO adapterit, et ühendada juhtmevabalt arvuti, PS4, PS5, lüliti või mis tahes sülearvutiga.

TEHNILISED KIRJELDUSED:
Mõõdud: 200x210x93 mmKaal: 343 g / 333 g (sin mikron)

Valgustus: RGB juhtimine

Materjalid: alumiinium + ABS + sünteetilisest nahast padjad

Värv: must / valge

Kaabli tüüp: kaetud kummiga

Peapael: reguleeritav

Lisaks: AIR -tehnoloogia, eemaldatav mikrofon

Ühilduvus: Windows, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX SERIES X-S, Mac, Nintendo Switch, nutitelefon, tahvelarvuti * Vaadake allolevat ühilduvustabelit

Kaabli pikkus: 1,5 m (laadimiskaabel) / 1,5 m (helikaabel)Pistik: USB-C kuni 3,5 mm pistik (heli) + USB-C kuni USB-A (toide)

Helitugevuse reguleerimine: Jah

Juhtmekontroll: Jah,

Kõrvaklappides Adapter: USB 2,4 GHz juhtmevaba vastuvõtja.

Väljalülitusnupp: Jah

Mõõtmed (juht): Dünaamiline 50 mm neodüüm

Sagedusvahemik (draiver): 18Hz-22KHzTundlikkus (draiver): 102dB ± 3dBTakistus (juht): 32ΩSuund (mikrofon): SuunatudTakistus (mikrofon):

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.

Shopping Cart