Mänguri kõrvaklapid Mänguri peakomplekt 50 mm draiverid 2,1 m kaabel 2 x 3,5 mm HD heli/mikrofon + USB RGB LED Aula S503 Noise-Off Pro, must

23.29

Laost otsas

Tootja: Aula 

Tootekood: S503

Värv: must 

Teave tootja kohta:

AULA on üks maailma suurimaid mängude tootjaid ja Arvutitarvikud, mis on tänu oma toodete kvaliteedile võitnud oma kasutajate arvamuse enam kui 25 aastat. AULA on tootja, kellele on usaldatud oma tooteid tootma sellised kaubamärgid nagu Philips, HP, AOC jt. AULA kasutab oma toodete väljatöötamisel eelkõige tagasisidet oma klubide testitulemustest, mis iga toodet päris mängu all põhjalikult testivad. tingimused. AULA missiooniks on pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti, kuid taskukohase hinnaga, mille tagavad ettevõtte tootmismahud ja liidripositsioon maailmaturul.

Universaalne Gaming On-Ear Headset koos 3.5 mm heli + 3,5 mm mikrofoni pesa + USB LED toiteühendus

Aula S503 – Pro-klassi professionaalsed universaalsed kõrvaklapid 3,5 mm heliga + 3,5 mm mikrofoni pesa + USB Led-valgustuse ühendus tehtud kahe klaaskiudrõnga kujul kõrvaklappide disainielemendina. 360-kraadise tehnoloogiaga tundlik mikrofon ja ülikvaliteetsed helidraiverid. Mugava kujuga Heliisolatsiooniga kõrvaklapid kvaliteetsete helidraiverite ja mikrofoniga ning mitmevärvilise Led RGB valgustusega. Ühildub arvutiga, millel on eraldi 3,5 mm heli- ja mikrofoni pesad, samuti mobiilseadmete ja kaasaskantavate arvutitega, millel on heli ja mikrofoni jaoks üks 3,5 mm helipistikupesa ühendus, sest komplektis on kaasas vastav üleminek – adapter alates 2x 3,5 mm heli/mikrofon ja 1x 3,5 mm heli/mikrofon. Vastupidav ja painduv silikoonist ja kummisulamist traat.

Tehnilised parameetrid:

 • Ühendus: kaabel
 • Pistikud: 2 x 3,5 mm heli + 3,5 mm mikrofon + USB Led valgustus
 • Draiveri suurus: 40 mm
 • Takistus: 32 oomi +-15%
 • Sagedusreaktsioon: 20HS–20 kHz
 • MIC läbimõõt 4,0 mm 1,5 mm
 • Kõrvaklappide tundlikkus: 118db +-15%
 • Mikrofoni tundlikkus: 360 kraadi tehnoloogia. 43db +-3db
 • Tööpinge DC 5V +-5%
 • Üksiku suurus: kõrv [ADS 100mm peapael 350mm
 • Üksiku materjal: abs + plast + kumm + abs + pu + teras
 • Kaabel: PVC
 • Netokaal: 330 g
 • Mõõdud: 185 x 97 x 213 mm
 • Juhtseade funktsioon: helitugevus üles/alla
 • Kaabli pikkus: 2,0 m

Paketis on: peakomplekt , kasutusjuhend (EN)

(EU Bister) – pakendatud originaaltootja blisterpakendisse

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart