Mänguri kõrvaklapid Logitech G435 Lightspeed Wireless Blue

84.95

Laost otsas

Tootekood: 891289073 Kategooriad: ,

MÄNGIMINE EI LÕPE KUNAGI

Mängige mänge, mängige muusikat ja mängige sõpradega. Mängupeakomplekt G435 loob ühenduse teie arvuti, telefoni ja muude seadmetega juhtmevaba LIGHTSPEEDi ja Bluetooth®-i kaudu. See pakub võimsat ja puhast heli, samal ajal kui valgusvihku kujundavad mikrofonid vähendavad taustmüra. See on valmistatud ka vähemalt 22% ulatuses ringlussevõetud plastist. Mäng ei lõpe kunagi G435-ga.

MEIE KÕIGE JÄTKUSUUREMAD MÄNGUDE KÕLAKLAADID

Projekteerimisest tootmise ja tarnimiseni kasutasime võimaluse korral taaskasutatud plasti, lõime vastutustundlikke pakendeid ja valmistasime G435 sertifikaadiga CarbonNeutral®.

MÄNGI STIILIGA

G435 on saadaval kolmes erinevas värvitoonis. Valige see, mis sobib teie stiiliga, või lisage kõik kolm oma rotatsiooni.

JUBA VALGUSKIIRUS

LIGHTSPEED on mängudele mõeldud juhtmevaba ühendus, mis võimaldab teil mängida suure jõudlusega helireaktsiooni, tugeva ühenduvuse ja pika aku kasutusajaga. Kõik kuni 10 meetri/33 jala levialaga.

*Saate kasutada LIGHTSPEEDi arvutis, Macis, PlayStation® 4 ja PlayStation 5

BLUETOOTH juhtmevaba

Kui soovite ühendada G435 mõne teise seadmega, saate siiski väikese latentsusajaga Bluetoothiga mängida suurel kiirusel. Ja loomulikult saate ka muusikat kuulata ja sõpradega rääkida.

Valmistatud taaskasutatud plastist

G435 plastosad sisaldavad vähemalt 22% sertifitseeritud tarbimisjärgselt taaskasutatud plasti.

Süsinikneutraalne

G435 on sertifitseeritud CarbonNeutral. See tähendab, et toote ja pakendi süsiniku jalajälg on Logitechi investeeringute tõttu süsinikdioksiidi kompenseerimise projektidesse viidud nullini.

Vastutustundlik pakkimine

G435 paberpakend pärineb FSC®-sertifikaadiga metsadest. Selle toote valimisega toetate maailma metsade vastutustundlikku majandamist.

Logitech

Logitech (mõnikord lühendatult Logi) on Šveitsi arvutitarvikute ja tarkvara tootja. Ühena turuliidritest toodab Logitech selliseid tooteid nagu arvutihiired ja klaviatuurid, tahvelarvutite lisaseadmed, samuti mitmesuguseid Bluetooth-toega seadmeid.
Kuulsas Räniorus lansseeritud Logitech on ligi poole sajandi jooksul kasvanud üheks tuntumaks kaubamärgiks. Tänuväärsed saavutused ja omandatud kogemused aitasid Logitechil teha uskumatu alguse ning võita klientide usalduse.
Logitechi arvutihiired kuuluvad maailma kõrgeimalt hinnangute hulka. 2007 lõi Logitech toote MX Air Mouse’i, mis järgib loomulikke ja ergonoomilisi käeliigutusi ning on sellest ajast alates pakkunud tarbijatele ergonoomilisi, kvaliteetseid ja hõlpsasti kasutatavaid tooteid, mida hindavad kõrgelt nii tavakasutajad, mängurid ja kontoritöötajad kui ka disainerid ning it-spetsialistid.
 

Logitech G435 Lightspeed Wireless Blue Logitech

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart