Mänguri kõrvaklapid Logitech G432 Surround Sound Gaming

69.40

Laost otsas

Tootekood: 981-000770 Kategooriad: ,

TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

Skaņas elemendid: 50 mm

Sagedusvahemik: 20 Hz-20 KHz

Pretestība: 39 omi

Jūtība: 107 +/-3dB

Mikrafons: asukoht, 6 mm

Mikrafona sagedusvahemik: 100 Hz–20 KHz

Vada pikkus: 2 m

Mõõdud (AxPxD): 172 x 81,7 x 182 mm

Kaal: 280 g

50 MM JUHID

Suured 50 mm helidraiverid toovad kaasahaaravama mängukogemuse jaoks terviklikku ja ulatuslikku heli. Teie lemmikmängud kõlavad lõpuks nii, nagu nad peaksid kõlama: hämmastav.

OLE KUULDUD VALJU JA SELGELT

Täiustatud, suurendatud 6 mm mikrofon tagab, et teie meeskonnakaaslased kuulevad teid. Pöörake vaigistamiseks buum vaigistab teid, kui te ei soovi, et teid kuulataks.

DTS HEADPHONE:X 2.0

Järgmise põlvkonna DTS-kõrvaklapid:X 2.0 ruumiline heli2DTS-kõrvaklapid:X 2.0 ruumiline heli ja EQ eelseadistused on saadaval ainult Windows OS-i jaoks ja selleks on vaja mängutarkvara Logitech G HUB. Logitech G HUBi tarkvara toel laseb kuulda vaenlasi selja taga hiilivaid, erilisi võimeid ja kaasahaaravat keskkonda – kõikjal enda ümber. Kogege 3D-heli, mis ületab 7.1 kanalit, et tekitada tunne, nagu oleksite otse tegevuse keskel.

ÜKS KÕRVARAKAR, KÕIK PLATVORMID

Peakomplekt töötab arvuti, PlayStation 4 või dokitud Nintendo Switchiga kaasasoleva USB-DAC-i kaudu. 3,5 mm kaabli kaudu saate mängida ka konsoolidel või mobiilseadmetel.

EHITATUD MUGAVUSE JA VASTUPIDAVUSE TAGAMISEKS

Kõik nende kõrvaklappide puhul on seotud mugavusega. Luksuslikud kerged kunstnahast kõrvaklapid ja peapael on valmistatud nii, et need hoiaksid teie kõrvadele survet. Mugavuse huvides on kõrvaklapid pööratavad kuni 90 kraadi. Reguleerige helitugevust mis tahes platvormil kõrvaklapi külge kinnitatud helitugevusrattaga.

Logitech

Logitech (mõnikord lühendatult Logi) on Šveitsi arvutitarvikute ja tarkvara tootja. Ühena turuliidritest toodab Logitech selliseid tooteid nagu arvutihiired ja klaviatuurid, tahvelarvutite lisaseadmed, samuti mitmesuguseid Bluetooth-toega seadmeid.
Kuulsas Räniorus lansseeritud Logitech on ligi poole sajandi jooksul kasvanud üheks tuntumaks kaubamärgiks. Tänuväärsed saavutused ja omandatud kogemused aitasid Logitechil teha uskumatu alguse ning võita klientide usalduse.
Logitechi arvutihiired kuuluvad maailma kõrgeimalt hinnangute hulka. 2007 lõi Logitech toote MX Air Mouse’i, mis järgib loomulikke ja ergonoomilisi käeliigutusi ning on sellest ajast alates pakkunud tarbijatele ergonoomilisi, kvaliteetseid ja hõlpsasti kasutatavaid tooteid, mida hindavad kõrgelt nii tavakasutajad, mängurid ja kontoritöötajad kui ka disainerid ning it-spetsialistid.
 

Logitech G432 Surround Sound Gaming Logitech

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart