Mänguri kõrvaklapid Lenovo HU75

45.49

Laost otsas

Tootekood: PTM7C02878 Kategooriad: ,

Lenovo HU75 gaming headphones

Dive into the gameplay and break another record with the Lenovo HU75 gaming headphones. The adjustable HD microphone will allow you to communicate comfortably with other gamers, and the large, soft earcups will provide comfort. The product also features wide compatibility, and the colorful backlighting gives it a gaming feel.

More immersion

The Lenovo HU75 headphones will give you more immersion and let you get even more into the game. The large drivers and AAC codec guarantee crystal clear, natural sound and surprising richness of details. All this makes you feel more at home in the game world, easily locate your opponents and achieve another victory!

High sensitivity microphone

Alert other members of your team to danger and exchange comments freely. The headphones feature a high-sensitivity HD microphone that perfectly captures your voice. With its adjustable design, you can easily position it to be comfortable and make sure everyone can hear you without any problem.

Wide compatibility

No matter what hardware you’re playing on – with Lenovo, you can almost always enjoy more immersion and great sound quality. The HU75 headphones are compatible with PCs, laptops and gaming consoles such as PS4 and PS Vista, among others. They are equipped with a USB plug and 2 3.5mm plugs.

Built for gamers

Enjoy the comfort you dream of. Made of breathable sponge, the ear cups of the headphones are extremely soft and fit snugly around your ears, isolating outside noises. With the adjustable headband you can easily adjust HU75 to your needs. The product also looks really stylish – RGB backlight that gradually changes color will appeal to many gamers.

Specification

 

 

Brand
Lenovo

Model
HU75

Certificates
FCC, CE, RoHS, WEEE

Codecs
AAC

Microphone
Yes

Cable length
2.2m±0.15

Waterproof
IPX4

Lenovo

Lenovo on rahvusvaheline elektroonikatootja, mis arendab ja toodab arvuteid, tahvelarvuteid, nutitelefone ja telereid ning kommertstarkvara.
Üle 30 aasta tegutsenud ettevõte on suurim personaalarvutite müüja maailmas. Bränd toodab umbes kolmandiku maailma personaal- ja lauaarvutitest. Hiina tootja Lenovo kavandab ja toodab elektroonikat jaotatud keskustes enam kui 60 riigis, et kasutada ära erinevate riikide tugevusi ja pakkuda oma klientidele parimat.
2005 võttis Lenovo üle teise tehnoloogiahiiu IBMi, kiirendades veelgi sisenemist rahvusvahelistele turgudele ning viies oma arvutite ja tahvelarvutite kvaliteedi uutele kõrgustele. Lenovo tooteid müüakse praegu üle 180 riigis üle maailma.
Lenovo on kaubamärk, mida seostatakse usaldusväärse ja taskukohase tööarvutiga.
 

Lenovo HU75 Lenovo

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart