Mänguri kõrvaklapid Juhtmega mänguri kõrvaklapid Razer BlackShark V2 X RZ04-03240700-R3M1

65.45

Laost otsas

Tootekood: RZ04-03240700-R3M1 Kategooriad: , ,

Astuge konkurentsile vastu kergete eksportkõrvaklappidega, mis pinge all arenevad. Tutvustame Razer BlackShark V2 X-i, mis kolmekordistab hämmastava heli, suurepärase mikrofoni selguse ja suurepärase heliisolatsiooni ohu.

RAZER™ TRIFORCE 50MM DRIVER

Meie täiesti uus patenteeritud disain võimaldab meie inseneridel kohandada iga draiverit nii, nagu oleks see kolmik – võimaldades teil individuaalselt kopeerida kõrgeid, keskmisi ja madalaid sagedusi rikkalikumate kõrgete, heledama heli ja tugevama bassi saamiseks.

RAZER™ TRIFORCE 50MM DRIVER

Meie täiesti uus patenteeritud disain võimaldab meie inseneridel kohandada iga draiverit nii, nagu oleks see kolmik – võimaldades teil individuaalselt kopeerida kõrgeid, keskmisi ja madalaid sagedusi rikkalikumate kõrgete, heledama heli ja tugevama bassi saamiseks.

TÄIENDATUD TAUSTMÜRA TUVASTAMINE

Blokeerige erutatud rahvahulga müra seadme drooni sisse ja nautige pidevat keskendumist spetsiaalsete suletud kõrvaotstega, mis katavad täielikult teie kõrvad, ning pehmete patjadega, mis moodustavad tihedama tihendi ja tagavad suurema heliisolatsiooni.

LIHTNE MUGAVUS

Kaalud vaid 240 g, mäletad maratoni ajal vaevalt, et see on sisse lülitatud. Kõrvaklapid on veelgi mugavamad tänu paksemale polsterdusele ja täiustatud mäluvahust kõrvapatjadele, mis on ümbritsetud hingava kanga ja pehme nahaga.

7.1 RUUMI HELI

Suurendage oma teadlikkust mängust ja hoidke kõik kõrvadest eemal täpse asukohaheli abil, mis võimaldab teil intuitiivselt tuvastada, kust iga heli tuleb.

PLATVORMI ÜHILDUVUS

Need kerged eksportkõrvaklapid kasutavad 3,5 mm pistikupesa ja töötavad erinevatel populaarsetel platvormidel, võimaldades teil võistelda arvutis, Macis, PS4-s, Xbox One’is, Nintendo Switchis ja mobiilseadmetes*.

Razer Triple Snake’i kaubamärk on üks äratuntavamaid logosid ülemaailmsetes mängu- ja e-spordikogukondades. Ettevõte on loonud maailma suurima riistvara, tarkvara ja teenuste ökosüsteemi mängijatele kõigil kontinentidel.
USA rahvusvaheline arvuti- ja riistvaratootja Razer esitleb arvutimängude austajatele äärmiselt laia valikut. Razer suudab mängijatele pakkuda kõiki arvutitarvikuid, alates valgustatud hiirematist kuni sülearvuti seljakotini.
Uusimad tooted töötatakse välja koostöös teiste ettevõtete ja professionaalsete mängijatega. Razeri tootevalikusse kuuluvad spetsiaalsete peopesadega mänguklaviatuurid, mis tagavad vastupidavuse ja suurepärase jõudluse. Teie mugavuse tagab ka hiire eriline kuju, mis võimaldab teil end mugavalt tunda ka kõige intensiivsemate mängusessioonide ajal. Naudi katkematut mängu ja puhast heli usaldusväärsete ja kauakestvate mängukõrvaklappidega. Lisaks saate nüüdsest veelgi mugavamalt arvutit kaasa võtta. Spetsiaalsesse seljakotti saad ilma probleemideta hoiustada kõik vajalikud tarvikud ning nende turvalisuse saad ise tagada. Valikus on ka mängukonsoolid, mikrofonid, kõlarid, veebikaamerad ja palju muid tarvikuid amatööridele või isegi professionaalidele. Nautige arvutimängude maailma Razeriga – mängijatele.

Juhtmega mänguri kõrvaklapid Razer BlackShark V2 X RZ04-03240700-R3M1

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart