Mänguri kõrvaklapid HyperX Cloud PS5

58.70

Laost otsas

Tootekood: 4P5H9AM / 4P5H9AM#ABB Kategooriad: ,

Eriline mugavus ja hämmastav heli
HyperX Cloud Headset on PlayStation® ametlikult litsentsitud toode. Kogege HyperXi tunnuslikku mugavust selle pehme mäluvahust kõrvapatjadega, mis on mähitud esmaklassilisesse nahkmaterjali. Sukelduge mängumaailma kristallselge heli ja täiustatud bassi abil. Võtke vastu uusi seiklusi vastupidava alumiiniumraamiga kõrvaklappidega. Mürasummutav mikrofon on eemaldatav, et saaksite sõbraga vestelda või selle eemaldada, kui seda pole vaja. Kui teil on vaja kiiresti vaigistada või helitugevust reguleerida, on sisseehitatud helinupud teie käeulatuses.

Ametlik PlayStation® litsentsiga toode
Ühendab otse PS5™ ja PS4™ kontrolleritega 3,5 mm pordiga. HyperX Cloud on välja töötatud ametliku PlayStation® litsentsiprogrammi raames ja töötab koos PlayStation®5-ga, kui Sony Interactive Entertainment on lõpptoote heaks kiitnud.

Spetsiaalne HyperX mugavus
Polsterdatud mäluvahust kõrvapadjad pakuvad maratonimängude ajal auhinnatud mugavust.

Vastupidav alumiiniumraam
Vastupidav alumiiniumraam võimaldab Cloudil ajaproovile vastu pidada.

Muljetavaldav mänguheli
Kuulake oma lemmikmänge nagu ei kunagi varem tänu Cloudi kristallselgele helile ja täiustatud bassi taasesitamisele.

Eemaldatav mürasummutav mikrofon
Ühendage mikrofon kiiresti ja lihtsalt lahti, et nautida ühe mängijaga mänge või kuulata muusikat.

Mugavad heliregulaatorid
Toide vaigistamiseks ja helitugevuse reguleerimiseks käeulatuses, ilma menüüdeta.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.

Shopping Cart