Mänguri kõrvaklapid Audio Technica ATH-G1

207.00

Laost otsas

Tootekood: ATH-G1 Kategooriad: ,
Audio Technica Gaming Headset ATH-G1 On-ear, Microphone

1960. aastate alguses korraldas kuraator Hideo Matsushita Tokyos Bridgestone’i kunstimuuseumis vinüüli kuulamisõhtut, mille käigus said inimesed kogeda, mida tähendab kuulata oma lemmikvinüülplaate läbi kvaliteetse helitehnika.
MMuuseumi kuraator oli üllatunud ja liigutatud külaliste positiivsest reaktsioonist muusikale, nende headest emotsioonidest ja naljakatest kommentaaridest, kuid oli pettunud, et sellise helitehnika kõrge hind takistab paljudel inimestel sellist elamust igapäevaselt nautida otse kodust.
Matsushita asutas Audio-Technica 1962. aastal eesmärgiga teha kvaliteetne heli kõigile kättesaadavaks. Sellest visioonist ajendatuna leiutas ta peagi esimese tõeliselt odava grammofonikasseti AT-1, mis asus ettevõtte väikeses korteris Tokyos Shinjukus.
Ajendatuna tema kuulamiskirest, on Audio-Technica aastate jooksul välja töötanud kriitikute poolt tunnustatud kõrvaklapid, plaadimängijad ja mikrofonid. Audio-Technica on siiani jäänud pereettevõtteks, sest usutakse, et kvaliteetne heli peab olema kättesaadav kõigile, olenemata nende elukohast või sissetulekutest.

Audio Technica ATH-G1

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart