Laste kõrvaklapid Hoco W31

12.49

Laost otsas

Tootekood: W31Y Kategooriad: ,

Tootja: Hoco 

Tootekood: W31YE

Värv: kollane – roosa

Laste jaoks mõeldud juhtmeta kõrvaklapid. Helitugevuse piiramise tehnoloogia max. 85 detsibelli kaitseb teie lapse kuulmist kahjustuste eest. Suurepärane kingiidee.

Peakomplekt kasutab helitugevuse piiramise tehnoloogiat, et hoida heli 85 detsibelli tasemel, kaitstes seega teie lapse kuulmist kahjustuste eest. Kõrvaklapid ja peavõru on valmistatud nahasõbralikust, hingavast materjalist ning on samal ajal kerged ja lapsele ohutud.

4-astmeline peapaela reguleerimine võimaldab reguleerida selle suurust pea järgi, samas kui pehmest käsnast valmistatud vahetükid võimaldavad komplekti pikka aega kasutada ilma pingul või valusalt tundmata. Reguleeritavad kõrvaklapid tagavad suurepärase kuulamiskogemuse pakkumiseks täiusliku sobivuse teie kõrvadele!

Pikk juhe ja tavaline 3,5 mm pistikupesa pistik võimaldab komplekti mugavalt kasutada peaaegu kõigi Jack-sisendiga seadmetega, mis muudab selle äärmiselt universaalseks.

Kõnedele ei vasta.
 

  • Spetsifikatsioon:
  • Kõlar: 30 mm
  • Helipistik: 3,5 mm
  • Kaabli pikkus: 1,2 m
  • Kaal:  109 g

Lastele

Kõrvaklapid aitavad väikestel lastel kuulata muusikat või lõbutseda ekraani ees, seega on oluline õppida tundma nende unikaalseid omadusi. Vastavalt kandmisviisile jagatakse kõrvaklapid sisestatavateks või kõrvadele asetatavateks – see on laste seas kõige turvalisem variant, kuna need asetatakse kõrvadest kaugemale. Laste kõrvaklapid on äärmiselt kompaktsed ja turvalised, kuna need on varustatud heli summutava tehnoloogiaga. Pehmed kõrvaklapid on mugavad, nii et lapsed tunnevad end YouTube’i lemmikvideoid vaadates mugavamalt kui kunagi varem. Populaarsed juhtmevabad kõrvaklapid annavad lastele rohkem liikumisvabadust ja väldivad juhtmetesse takerdumist. Teie lapsed saavad valida ainulaadse disainiga kõrvaklapid – minimalistlikud, värvilised ja ainulaadsete detailidega kaunistatud. Hellita oma lapsi nüüd kvaliteetsete ja mänguliste kõrvaklappidega!

Shopping Cart