Mänguri kõrvaklapid Modecom Volcano MC-899 Prometheus

39.69

Laost otsas

Tootekood: S-MC-899-PROMETHEUS-200 Kategooriad: ,

MODECOM VOLCANO MC-899 PROMETHEUS

MODECOM Volcano MC-899 Prometheus on MODECOM Volcano tootesarja üks parimaid mänguripeakomplekte. Need on loodud helikvaliteeti ja maksimaalset mugavust silmas pidades. Peen, kuid atraktiivne LED-taustvalgustus täiendab nende kõrvaklappide funktsioone.

Mugavus

Kõrvaklapid kohanduvad automaatselt teie pea suuruse ja kujuga. Kombineerides ökonaha hingava kangaga, tagab peakomplekt hea heliisolatsiooni välismaailmast ja hoiab pea pikkade mänguseansside ajal jahedana.

Heli

Kõrvaklappidel on sisseehitatud väline USB-helikaart. See võimaldab meil unustada kogu arvuti müra ja muuta helikaardi oma kõrvaklappide jaoks ideaalseks.

Kvaliteet

Pehmed ja katsudes meeldivad materjalid annavad kvaliteetse tunde, mida need kõrvaklapid pakuvad.

Paindlik kaabel

Kõrvaklappides kasutatav 2,2-meetrine USB-kaabel on maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks väga paindlik.

Pult

Kaabel sisaldab kaugjuhtimispulti kiireks ja lihtsaks juurdepääsuks ning helitugevuse ja LED-taustavalgustuse juhtimiseks.

LED taustavalgustus

Lisaks suurepärase helikogemuse pakkumisele teeb peakomplekt seda stiilselt. Saate valida ühe 7 taustavalgustuse värvist või valida liikuva vikerkaareefekti. Muidugi saab ka taustvalgustuse täielikult välja lülitada.

Mikrofon

Mikrofon on iga mängu jaoks väga oluline varustus. Mikrofon on paigaldatud väga painduvale poomile, poom on kasutamise hõlbustamiseks eemaldatav. Jõudluse parandamiseks lisasime mikrofonile eemaldatava vahtfiltri.

Põhijooned:

Kõrge helikvaliteet;
Helitugevuse reguleerimise nupp;
mikrofon;
LED valgustus;
Mugav disain.
Tehnilised parameetrid:

Reprodutseeritav sagedusvahemik: 20Hz-20kHz;
Tundlikkus: 119dB ± 3dB;
Mikrofoni tundlikkus: -38dB ± 3dB;
Membraani läbimõõt: 50 mm;
Kaabli pikkus: 2,2 m;
Liides: USB;

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart