Mänguri kõrvaklapid Logitech G733 White Wireless

138.00

Laost otsas

Tootekood: 981-000883 Kategooriad: ,

Traadita VABADUS
Traadita tehnoloogia LIGHTSPEED annab teile 29+ tundi aku kasutusaega ja kuni 20 meetrit usaldusväärset traadita vabadust.1Võib olenevalt kasutajast ja arvutitingimustest erineda. Aku tööiga põhineb peakomplekti helitugevusel 50% ja valgustuse väljalülitamisel. Mängige ilma kaablisse takerdumata. Lõdvestuge ja sukelduge mängu, muusikasse, filmi või muusse, mis teile meeldib. Olge vaba ja mängige omamoodi.

alt

Valgustage need
Umbes 16,8 M värvi, kaks tsooni valgustuse kohandamiseks, et muuta see teie enda jaoks. Isikupärastage värve, visualiseerige oma heli, integreeruge oma mängumaailma või mine lihtsalt hulluks eelseadistatud ja kohandatud animatsioonidega. Programmeerige see kõik tasuta mängutarkvaraga G HUB.

KOHANDAGE EDASI TARVIKUD
Alates pööratavatest vedrustusrihmadest ja lõpetades mikrofonikatetega – G733 on valmis kohandamiseks värviliste tarvikute valikuga. Sega ja sobita. Pöörake ja kinnitage. Eraldi müüdavate tarvikute valikuga saate lõbutseda lõputult.

KAVANDAV AUDIO

Kuulake seda kõike meie enda PRO-G draiveritega, mis on loodud täpse ja täisulatusega heli jaoks. Astuge mängu rohkem kui kunagi varem uue põlvkonna DTS Headphone:X 2.0 ruumilise heliga.3 Täiustatud funktsioonid, nagu DTS Headphone:X 2.0, Blue VO!CE ja LIGHTSYNC RGB, pole PlayStation 4-s saadaval. Heli hämmastav ja kristallselge suhtlus Discordi sertifikaadiga heliga.

ULTRAKERGE

Vaid 278 grammi, veidi rohkem kui pool naela. See on kahe väikese juustuburgeri või 250 tarretisoa kaal. See on väga kerge ja vedrustusrihm on loodud raskust leevendama ja jaotama, et saaksid edasi mängida, nagu seda polekski.alt

SOBIVA KONTUR
Kahekihiline mäluvaht ühtib pehmelt teie pea ja näo kontuuridega. See vähendab stressipunkte ja tagab nende pikkade mängusessioonide kestva mugavuse. Pehme ja reguleeritav rihma peapael tagab õige sobivuse.

MÄNGI VÄRVIGA
Mängimine saab uue ilme, kuna Logitech G ühendab tipptasemel mängutehnoloogia erksate värvide, värske stiili ja vinge vibratsiooniga. Lõpetage seadistamine sobiva suure jõudlusega hiire ja klaviatuuriga.

alt

Logitech

Logitech (mõnikord lühendatult Logi) on Šveitsi arvutitarvikute ja tarkvara tootja. Ühena turuliidritest toodab Logitech selliseid tooteid nagu arvutihiired ja klaviatuurid, tahvelarvutite lisaseadmed, samuti mitmesuguseid Bluetooth-toega seadmeid.
Kuulsas Räniorus lansseeritud Logitech on ligi poole sajandi jooksul kasvanud üheks tuntumaks kaubamärgiks. Tänuväärsed saavutused ja omandatud kogemused aitasid Logitechil teha uskumatu alguse ning võita klientide usalduse.
Logitechi arvutihiired kuuluvad maailma kõrgeimalt hinnangute hulka. 2007 lõi Logitech toote MX Air Mouse’i, mis järgib loomulikke ja ergonoomilisi käeliigutusi ning on sellest ajast alates pakkunud tarbijatele ergonoomilisi, kvaliteetseid ja hõlpsasti kasutatavaid tooteid, mida hindavad kõrgelt nii tavakasutajad, mängurid ja kontoritöötajad kui ka disainerid ning it-spetsialistid.
 

Logitech G733 White Wireless Logitech

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart