Mänguri kõrvaklapid Logitech G335

52.60

Laost otsas

Tootekood: 981-000978 Kategooriad: ,

SATU MUGAVUSTSOONI

Vedrustuse peapaela disain jaotab kaalu ja leevendab survepunkte. Pehmed, hingavad mälukõrvatopsid ja spordivõrgust materjal ümbritsevad kõrva ja annavad täpselt parajal määral jõudu, et kindlalt paigal püsida. Vaid 240 grammi kaaluv G335 on auhinnatud juhtmevaba peakomplekti G733 LIGHTSPEED väiksem ja kergem versioon.

PÜÜGI JA MÄNGI

Lihtsa 3,5 mm helipistiku abil saate hõlpsalt mängu siseneda. G335 töötab Xbox®, PlayStation®, Nintendo Switch™, aga ka enamiku arvutite, sülearvutite või mobiilseadmetega.

KOHANDAGE SOBIVUSEKS

Pehme elastne peapael sobib teie peaga ja seda saab reguleerida, et see sobiks ideaalselt. Libistage kõrvaklappe üles ja alla, et need tunduksid õiged.

SISSEEHITATUD JUHTSEADMED

Mängu või muusika aktiveerimiseks kasutage kõrvaklapi helitugevuse rullikut. Pöörake mikrofon koheseks vaigistamiseks üles ja eemaldage see teelt.

MÄNGI STIILISELT

G335 on saadaval mitmes värvitoonis, millest igaühel on oma erksad pööratavad peavõru rihmad ja sobivad kõrvapadjad. Pehmed elastsed rihmad on ümberpööratavad, et pakkuda teile värvivalikut, ja pestavad – nii näevad need alati värske välja. Kui olete valmis uueks välimuseks ja meeleoluks, haarake lihtsalt uus rihm või valige erinevate lahedate ja elavate mikrofonikatete hulgast.

SUUREPÄRANE AUDIO. GARANTEERITUD.

40 mm neodüümdraiveriga G335 pakub karget ja selget heli, mis muudab teie mängu elavamaks. Sellel on Discordi sertifikaat, mis tagab kristallselge suhtluse koos hämmastava heli ja hääle selgusega.

Logitech

Logitech (mõnikord lühendatult Logi) on Šveitsi arvutitarvikute ja tarkvara tootja. Ühena turuliidritest toodab Logitech selliseid tooteid nagu arvutihiired ja klaviatuurid, tahvelarvutite lisaseadmed, samuti mitmesuguseid Bluetooth-toega seadmeid.
Kuulsas Räniorus lansseeritud Logitech on ligi poole sajandi jooksul kasvanud üheks tuntumaks kaubamärgiks. Tänuväärsed saavutused ja omandatud kogemused aitasid Logitechil teha uskumatu alguse ning võita klientide usalduse.
Logitechi arvutihiired kuuluvad maailma kõrgeimalt hinnangute hulka. 2007 lõi Logitech toote MX Air Mouse’i, mis järgib loomulikke ja ergonoomilisi käeliigutusi ning on sellest ajast alates pakkunud tarbijatele ergonoomilisi, kvaliteetseid ja hõlpsasti kasutatavaid tooteid, mida hindavad kõrgelt nii tavakasutajad, mängurid ja kontoritöötajad kui ka disainerid ning it-spetsialistid.
 

Logitech G335 Logitech

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart