Mänguri kõrvaklapid Kõrvaklapid SteelSeries Arctis Nova 1, valge

68.99

Laost otsas

Tootekood: 61607 Kategooriad: ,

Arctis Nova 1

Almighty Audio pole kunagi olnud kättesaadavam. Hingake oma lemmikmängumaailmaga ja saavutage oma sõpradega W. Sukelduge sügavamale enim auhinnatud peakomplektitootjate suurepärase helikvaliteediga.

Nova akustiline süsteem

Pane proovile oma arusaamad mänguripeakomplektidest oma klassi parima Nova Acoustic Systemiga koos võimsate, eritellimusel disainitud High Fidelity draiveritega. Unistuste duo tarkvarast ja riistvarast, kes täidavad teie kõrvad kristallselgete kõrgete nootide ja sügava bassiga.

Kuulake vastase positsiooni 360° ruumilise heli abil ja tuvastage kohe suund. Kaasahaarav heli ümbritseb teid iga nurga alt, asetades teid mängusiseste eeliste saamiseks tegevuse keskmesse.

* Täielikult ühilduv Tempest 3D Audio PS5 / Microsoft Spatial Soundiga

Võtke oma heli üle täielik kontroll Pro-klassi parameetrilise ekvalaiseri abil, mis on esimene mängude vallas. SteelSeries Sonar Audio Software Suite’i röntgenkuulmine võimaldab kuulda neid samme, pommikomplekte ja jookide vulisemist enne, kui neid näete, kuna espordiproffide eelseadistused annavad teile parimates mängudes eelise.

ComfortMAX süsteem

Näe hea välja ja tunne end hästi, ilma mütsita. Arctis Nova 1 on loodud sobima iga peaga, vastupidava, kerge konstruktsiooni ja 4-punktilise reguleerimispunktiga. Veniv riba jaotab raskuse ühtlaselt.

Ultra kerge

Tilguti kontroll. Paistke igal pool silma esmaklassilise kvaliteetse disainiga, mis kaalub vaid 236 g, tagades mugava kandmise nii mängides kui ka liikvel olles.

AirWeave mäluvaht

Hoidke end jahedana ja mugavalt koos AirWeave’i mäluvahuga, mille kõrvaklapid on täielikult pöörlevad, et neid oleks lihtne transportida ja hoida.

Mürasummutav mikrofon

Teie hääl särab, samal ajal kui kõik muu muutub tagasihoidlikuks. ClearCast Gen 2 mürasummutav mikrofon vähendab taustmüra kuni 25 dB mis tahes platvormil. Kui olete meeskonna hüppamise lõpetanud, tõmmake mikrofon täielikult kõrvaklappi.

Mitme süsteemi tugi

Teie Arctis Nova 1 reisib teiega igasse mängumaailma, kuna 3,5 mm pistikupesa ühendatakse mis tahes platvormiga. Ükskõik, kas see on teie arvuti, PlayStation, Xbox, Switch või Mac, kaasahaarav helikvaliteet on teie jaoks olemas. See on ka ideaalne peakomplekt teie mobiilseadme jaoks liikvel olles.

Pardal olevad juhtnupud

Vajalikud juhtnupud on otse teie käeulatuses, kuna saate ühe nupuvajutusega hõlpsalt reguleerida peakomplekti helitugevust ja vajadusel end vaigistada.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.

Shopping Cart