Mänguri kõrvaklapid Kõrvaklapid Gjallarhorn – Gaming L33T GAMING VIKING

51.19

Laost otsas

Tootekood: 160395 Kategooriad: ,

Gjallarhorn’s origin is lost in the mist of creation. However, there is no doubt that Gjallarhorn was one of the most priced possessions of the gods.

As the enemies of the gods gather on the plain of Vigriör in preparation for the final battle of Ragnarök, it falls to Heimdall, the guardian of Asgard, to awaken and gather the gods and indeed all living creatures to defend the universe. Heimdall uses Gjallarhorn as its blast can be heard in all of the 9 worlds of Yggdrasil. Once sounded, once heard by all, the final battle begins.

The Gjallarhorn gaming headset is designed for comfortable gaming. The over-ear cups has a soft feel and the self-adjustable headband will make the headphones fit your head perfectly. Give your commands through the flexible built-in microphone with on/off light and you have easy on-ear access to mute/volume functions.

    Thick, durable tangle free braided cable
    Mute On/Off light in microphone
    Built-in flexible microphone
    Full RGB light in cups
    Comfortable over-ear cup
    On-ear easy access mute/volume functions
    50mm neodymium speakers

Connection     

Golden USB 2×3.5mm mini-jack adapter, 1 x 3.5mm
Suurus     

50 mm
Frequency response     

20Hz – 20kHz
Sensitivity     

100dB/±3dB
Max. power output (1KHz)     

20Mw
Impedance:     

16? ±15%
Tüüp     

Neodüüm
Cable length     
2.1m

Universaalne

L (vasakpoolne) ja R (parempoolne) sildid kõrvaklappidel täidavad oma eesmärki ja see ei ole ainult kõrvakanalisse sobitamine. Heliallikas – olgu selleks siis telefon, arvuti või MP3-mängija – saadab vasaku ja parema kanali heli vastavatesse kõrvaklappidesse. Kuigi see võib tunduda tähtsusetu, võib see teha vahet muusika, filmide ja muude videote kuulamise ebavõrdse kogemuse vahel, sidudes pildi (video puhul) ja heli suunaga, kuhu see oli mõeldud. Universaalsed kõrvaklapid – otsustavad ise, milline kõrv kus on, ja saadavad heli igasse kanalisse vastavalt sellele. Universaalsetel kõrvaklappidel on kõrvaklappides kiip, mis määrab kindlaks, kas need on vabas õhus kõrva ees või kõrva tagaosa lähedal. Kui kõrvaklapid tuvastavad, milline kõrv on vasak ja milline parem, suunatakse heli vasakule kanalile vasaku kõrva jaoks ja paremale kanalile parema kõrva jaoks. Teine eelis on see, et kui kasutaja jagab kõrvaklappe sõbraga, tuvastavad universaalsed kõrvaklapid olukorra ja saadavad ühise signaali vasakule ja paremale. See tähendab, et kogu heli edastatakse võrdselt ja mitte suunatult.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart