Mänguri kõrvaklapid Juhtmevabad mänguri kõrvaklapid Corsair HS80 RGB – valge

184.00

Laost otsas

Tootekood: CA-9011236-EU Kategooriad: ,

Alates nõrgast sosinast kuni resoneeriva plahvatuseni – paar kohandatud häälestatud 50 mm suure tihedusega neodüümi helidraiverit tabavad iga heli oivaliste detailidega laiendatud sagedusvahemikus 20 Hz–30 000 Hz.

ABSOLUUTNE MUGAVUS
Hingavast riidest kangast ja reguleeritava pingevaba ujuva peapaelaga pehmed mäluvahust kõrvapadjad.

Kaasahaarav Dolby Atmos®
Paigutab mängu helid enda ümber kolmemõõtmelise täpsusega, et saaksid kiiremini ja täpsemalt reageerida.

TUGEV juhtmevaba ÜHENDUS
Ühendage ülikiire SLIPSTREAM WIRELESS-iga, et saada väga madala latentsusajaga kvaliteetset heli, et kuuleksite iga laskmist, sammu ja hüüdeid.

Aku tööiga kuni 20 tundi
Traadita tööulatus kuni 60 jalga

Ringhäälinguklassi omni-suunaline mikrofon
Jäädvustab teie hääle suurepärase selgusega ülespööratava vaigistusfunktsiooni ja sisseehitatud LED-vaigistusindikaatoriga.

Kõrvapealsed helitugevuse ja vaigistuse juhtnupud
Lubage oma heli kohandamine lennu ajal ilma teid mängust välja tõmbamata.

3 IN 1 SEADME TUGI
Ühendage kuni kolm SLIPSTRAAM juhtmevaba seadet ühe USB-vastuvõtjaga, muutes täieliku juhtmevaba seadistamise probleemivabaks.

Dünaamiline RGB valgustus
Kohandage oma värvi, lülitage sisse heli visualiseerija valgusefekt või midagi vahepealset

PS5/PS4 juhtmevaba ühilduvus
Ühendage oma PS5/PS4-ga kaasasoleva juhtmevaba USB-vastuvõtjaga.

HS80 RGB juhtmevaba ja iCUE
Tarkvara CORSAIR iCUE võimaldab teie peakomplekti täpselt juhtida eelhäälestatud heliprofiilide, kohandatud ekvalaiseri sätete, kõrvaltooni juhtimise ja kohandatava RGB-valgustusega.
Audio CUE tarkvara Jah
Ruumiline heli Jah
Eemaldatav mikrofon nr
Laetav aku Jah
Peakomplekti sagedusreaktsioon 20Hz – 40kHz
Peakomplekti aku tööiga kuni 20 tundi
Kõrvaklappide tundlikkus 116 dB (+/-3 dB)
Peakomplekti juhtmevaba tööulatus kuni 60 jalga
Takistus 32 k oomi @ 1 kHz
Peakomplekti tüüp Juhtmeta
Peakomplekti draiverid 50 mm
Kaabli pikkus puudub
Värv VALGE
Heli Dolby Atmos
RGB valgustus
Platvorm PC, Mac, PlayStation 4/5
Mikrofoni takistus 2,2k oomi
Mikrofoni tüüp Omni-suunaline
Mikrofoni sagedusreaktsioon 100Hz kuni 10kHz
Mikrofoni tundlikkus -40dB (+/-3dB)

Corsair

Corsair on Ameerika kaubamärk, mis pakub laias valikus arvutiriistvara. 1994. aastal asutatud Corsairist on kiiresti saanud tuntud kaubamärk, mis ekspordib tooteid üle maailma. Tänaseks on bränd maailma juhtiv kvaliteetsete seadmete ja tehnoloogia disainer ning tootja. Corsair pakub terviklikku tooteökosüsteemi alates auhinnatud arvutikomponentidest ja välisseadmetest kuni tipptasemel voogedastusseadmete ja intelligentse ümbritseva valgustuseni, mis töötavad koos, et pakkuda parimat jõudlust kõigile, alates tavamänguritest ja lõpetades professionaalidega. Brändi mängutooted on varustatud võitmiseks vajalike pingelise konkurentsi, kiire reageerimise, mugavuse ja täpsusega. Corsair suudab pakkuda kvaliteetseid, nüüdisaegseid tooteid, mis vastavad ohutus- ja kvaliteedinõuetele. Kõik tooted on välja töötatud ja testitud parimate spetsialistide poolt, seadmete tootmiseks tarnitakse parimad seadmed ning materjalid on hoolikalt valitud ja testitud. Corsairile kuuluvad tütarettevõtted Elgato, SCUF Gaming ja ORIGIN PC, mis pakuvad kõrgeima kvaliteediga riistvara ja tarvikuid.

Juhtmevabad mänguri kõrvaklapid Corsair HS80 RGB - valge Corsair

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart