Mänguri kõrvaklapid Corsair Void Elite RGB USB White

104.00

Laost otsas

Tootekood: CA-9011204-EU Kategooriad: ,

VÕIMALIK HELI

Tänu esmaklassilistele kohandatud 50 mm suure tihedusega neodüümhelidraiveritele laiendatud sagedusvahemikuga 20 Hz–30 000 Hz kuulete kõike 7.1 ruumilise helina alates kõige kergemast sammust kuni kõuisema plahvatuseni.

TÄIELIK MUGAVUS

Hingavast mikrokiust võrkkangast ja pehmest mäluvahust kõrvapadjadest on loodud kestma mugavuse tagamiseks pikkade mänguseansside ajal.

KOGEGE ÜMBERKÜKKAMIST 7.1 RUUMILINE HELI.

Sukelduge arvutis 7.1 ruumilise heliga, luues mitme kanaliga helikogemuse, mis asetab teid mängu keskele.

VALMISTU LAHINGU VASTUPIDAVUSEKS

Vastupidav konstruktsioon alumiiniumist iketega, mis on ehitatud kestma aastaid mängimist.

KÕRVAS OLEVAD HELI- JA VAMMISTUSSEADMED

Tehke muudatusi lennu ajal, ilma et see segaks teid mängult.

OPTIMISEERITUD ÜMBERSUUNALINE MIKROFON

Märkab teie häält erakordselt selgelt, samal ajal kui ülespööratav vaigistusfunktsioon ja sisseehitatud LED-vaigistuse indikaator tagavad, et teate, millal teid kuuldakse ja millal mitte.

DÜNAAMILINE RGB VALGUS

Kohandage oma välimust iga kõrvaklapi RGB-valgustusega, mis võimaldab peaaegu piiramatul hulgal värve ja efekte.

HELISTA VÄLJA

Tarkvara CORSAIR iCUE võimaldab teie peakomplekti täpset juhtimist eelhäälestatud heliprofiilide, kohandatud ekvalaiseri sätete, ümbritseva 7.1 ruumilise heli ja kõrvalheli juhtimisega.

Kohandage oma RGB-valgustust igal kõrvaklapil praktiliselt piiramatute värvivalikute ja dünaamiliste efektidega. Sünkroonige oma valgustus ühilduvate CORSAIRi välisseadmetega.

Corsair

Corsair on Ameerika kaubamärk, mis pakub laias valikus arvutiriistvara. 1994. aastal asutatud Corsairist on kiiresti saanud tuntud kaubamärk, mis ekspordib tooteid üle maailma. Tänaseks on bränd maailma juhtiv kvaliteetsete seadmete ja tehnoloogia disainer ning tootja. Corsair pakub terviklikku tooteökosüsteemi alates auhinnatud arvutikomponentidest ja välisseadmetest kuni tipptasemel voogedastusseadmete ja intelligentse ümbritseva valgustuseni, mis töötavad koos, et pakkuda parimat jõudlust kõigile, alates tavamänguritest ja lõpetades professionaalidega. Brändi mängutooted on varustatud võitmiseks vajalike pingelise konkurentsi, kiire reageerimise, mugavuse ja täpsusega. Corsair suudab pakkuda kvaliteetseid, nüüdisaegseid tooteid, mis vastavad ohutus- ja kvaliteedinõuetele. Kõik tooted on välja töötatud ja testitud parimate spetsialistide poolt, seadmete tootmiseks tarnitakse parimad seadmed ning materjalid on hoolikalt valitud ja testitud. Corsairile kuuluvad tütarettevõtted Elgato, SCUF Gaming ja ORIGIN PC, mis pakuvad kõrgeima kvaliteediga riistvara ja tarvikuid.

Corsair Void Elite RGB USB White Corsair

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart