Mänguri kõrvaklapid Arctis 1 Wireless

135.00

Laost otsas

Tootekood: 61512 Kategooriad: ,

Eelised:

  • Usaldusväärne ja stabiilne traadita ühendus, millel on minimaalne latentsus ja suurepärane ühilduvus paljude platvormidega, sealhulgas arvutid, Androidi nutitelefonid, samuti Nintendo Switch ja PS4 mängukonsoolid.
  • Eemaldatav ClearCasti müra summutav mikrofon, mille on kinnitanud ka rakenduse Discord arendajad.
  • Suurepärased kõlarid, mis suudavad pakkuda parimat helikvaliteeti. Muide, moodsate mängijate seas väga populaarne mudel Arctis 7 kasutab täpselt samu kiirgajaid.
  • Tugev velg, mille sees on metallvarda, mis talub igapäevases kasutamisel suuri koormusi.

Teie käsutuses on kõik peamised platvormid!

Nagu eespool mainitud, töötab Arctis 1 juhtmeta hästi arvutitega, Androidi nutitelefonide, samuti Nintendo Switchi ja PS4 mängukonsoolidega koos. Seetõttu saate peakomplekti kasutada mitte ainult kodus, vaid ka mobiilses režiimis.

Suurepärane valik kodus mängimiseks!

Unustage täiendavad ühendused ja sidumine! Selle asemel ühendage kõrvaklapid lihtsalt lauaarvuti või PS4-ga, kasutades stabiilset ja usaldusväärset 2,4 GHz ühendust. Pärast seda on jäänud ainult üks asi – hakake kohe mängima!

Mugav kasutamine mobiilirežiimis!

Kompaktse USB-C saatja abil saab kõrvaklapid ühendada Nintendo Switchi konsooli või Android-nutitelefoniga, mis võimaldab teil nautida suurepärast mängusisest heli ja mugavat mobiilset häälvestlust.

Suurepärane helikvaliteet

Arctis 1 Wireless on varustatud samade kõlaritega, mida varem kasutati kõrvaklappides Arctis 7. Need kõlarid on populaarsed paljude mängijate seas, nad on selle ala asjatundjatelt juba palju positiivset tagasisidet saanud. Seetõttu on seade võimeline pakkuma igas mängus suurepärast helikvaliteeti, edastades täpselt ka kõige intensiivsemate lahingute kõige väiksemad detailid.

Eemaldatav ClearCasti mikrofon

Mürasummutus, eemaldatav disain ja rakenduse Discord arendajate kinnitus on kõik suurepäraselt ühendatud juhtmeta peakomplektides SteelSeries Arctis 1 kasutatava ClearCasti kahesuunalise mikrofoniga. See on võimeline edastama häält valjusti ja selgelt, ilma igasuguste moonutusteta, pakkudes igas mängus meeskonnasisest kvaliteetset suhtlust!

Tugev terasvardaga velg!

Säilitades kerguse, ergonoomia ja hõlpsalt reguleerimise, uhkeldab peakomplekti velg ka suure tugevusega, mis saavutatakse peamiselt tänu kere alla peidetud metallvardale. Seega saate mitte ainult hõlpsasti kohaneda oma pea anatoomiliste omadustega, vaid võite olla ka kindel oma töökindluses paljude tundide igapäevase kasutamise ajal.

Mugav juhtimine

Ühes kõrvaklapis on mitu juhtnuppu, mis võimaldavad teil helitugevust reguleerida, mikrofoni vaigistada ning oma lemmikrajad sisse lülitada ja peatada. Kõik vajalik on alati käepärast!

Juhtmega režiim tuleb alati kasuks!

Arctis 1 Wireless on võimeline töötama ka juhtmega režiimis. Seade on varustatud universaalse 3,5 mm liidesega painduva kaabliga, mille kaudu saab peakomplekti ühendada näiteks Xboxi mängupuldiga, aga ka teiste sama pistikuga heliallikatega.

SteelSeries mootori juhtimissüsteem

Heli peenhäälestamine, EQ-juhtimine, mikrofoni hääle helitugevuse reguleerimine enda helisalvestiste kuulamise kaudu – see kõik on Arctis 1 Wirelessi toetatud rakenduse SteelSeries Engine funktsioonide loend.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad “JBL”, “Xiaomi”, “Samsung”, “Philips”, “Sony” ja teised.

Mänguri kõrvaklappidel on arvutimängijatele kasulikud erifunktsioonid. Paljud kõrvaklapid on loodud välistama ümbritseva müra ja võimaldama mängijal täielikult mängumaailma sukelduda. Kõrvaklappide tihedus mõjutab oluliselt nende helikvaliteeti. Halb isolatsioon võib muuta kuulmist, mis on eriti oluline mängude puhul, mis kasutavad väga lihtsalt suunatavaid piikse. Kõige olulisem põhjus, miks inimesed mängurikõrvaklappe valivad, on see, et mikrofon ja kõrvaklapid on ühes kohas. Mikrofon võimaldab mängu ajal teiste mängijatega vabalt rääkida. Mänguri kõrvaklapid keskenduvad ruumilise heli loomisele. Mõnikord tehakse seda üldise kvaliteedi arvelt. Ruumiline heli annab suunataju, nii et mängija on teadlik, mis ümberringi toimub. Olenevalt mängust on suunataju väga oluline – see võimaldab kuulda samme, kui keegi läheneb või eemaldub ning aitab kiiremini reageerida. Virtuaalne ruumiline heli luuakse arvutisse või peakomplekti installitud tarkvara abil. See loob parema mängukogemuse jaoks laiema helikeskkonna.


Loe lähemalt

Shopping Cart