Laste kõrvaklapid Juhtmevabad kõrvaklapid lastele JVC HA-KD10W

31.39

Laost otsas

Tootekood: JVC HAKD10WPE Kategooriad: ,
JVC HA-KD10W. Toote tüüp: Kõrvaklapid, Kandmisviis: Peavõru, Soovituslik kasutus: Muusika. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth-profiilid: A2DP,AVRCP,HFP,SBC, Sagedusriba: 2.4 GHz. Kõrvakinniti: Kõrvu kattev, Kõrvaklappide sagedus: 20 – 200000 Hz, Näivtakistus: 20 Ω. Mikrofoni tüüp: Sisseehitatud. Aku tüüp: Sisseehitatud aku, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Aku tööiga (maksimaalne): 16 h

JVC on Jaapani professionaalne elektroonikatootja, mis asub Yokohamas ja on töötanud juba ligi  90 aastat. Ettevõte on tuntud eelkõige Jaapani esimeste telesüsteemide tutvustamise ja VHS-videoformaadi arendamise poolest. 2008. aastal ühines JVC Kenwoodiga, laiendades haaret veelgi. Ettevõttel Vestel, mis on üks Türgi suurimaid kaubamärke, on luba kasutada JVC TV kaubamärki, tootes mudeleid ja komponente tuntud kaubamärkidele nagu Finlux, Luxor, Telefunken, Panasonic, Philips, Sharp, Daewoo, Akai, Sanyo, Hitachi, Medion, Toshiba, Polaroid, samuti JVC OGMINA.
Kliendide jaoks seostub JVC kui kvaliteetne ja hea hinnaga toode.

Juhtmevabad kõrvaklapid lastele JVC HA-KD10W

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Lastele

Kõrvaklapid aitavad väikestel lastel kuulata muusikat või lõbutseda ekraani ees, seega on oluline õppida tundma nende unikaalseid omadusi. Vastavalt kandmisviisile jagatakse kõrvaklapid sisestatavateks või kõrvadele asetatavateks – see on laste seas kõige turvalisem variant, kuna need asetatakse kõrvadest kaugemale. Laste kõrvaklapid on äärmiselt kompaktsed ja turvalised, kuna need on varustatud heli summutava tehnoloogiaga. Pehmed kõrvaklapid on mugavad, nii et lapsed tunnevad end YouTube’i lemmikvideoid vaadates mugavamalt kui kunagi varem. Populaarsed juhtmevabad kõrvaklapid annavad lastele rohkem liikumisvabadust ja väldivad juhtmetesse takerdumist. Teie lapsed saavad valida ainulaadse disainiga kõrvaklapid – minimalistlikud, värvilised ja ainulaadsete detailidega kaunistatud. Hellita oma lapsi nüüd kvaliteetsete ja mänguliste kõrvaklappidega!


Loe lähemalt

Shopping Cart