Laste kõrvaklapid BuddyPhones Discover 3+ 85 Blue

24.99

Laost otsas

Tootekood: 041105 Kategooriad: ,

„BuddyPhones Discover Blue“ kõrvaklapid, BP-DIS-BLUE-01 – kõrvaklapid lastele alates 3. eluaastast helitugevuse piiranguga (85 dB) ja „BuddyJack“ splitteriga
 
„Discover“ sarja „BuddyPhones“ laste kõrvaklapid on mõeldud üle kolmeaastastele lastele. Tegemist on ülimalt vastupidava tootega, millel on painduv peavõru, mistõttu sobib see suurepäraselt igas suuruses laste peadele. Need kõrvaklapid, mis on varustatud turvalise ja segadust mittetekitava juhtme, paindliku disaini ja kohandatud kleebistega, millega ennast kaunistada, sobivad suurepäraselt väikesele seiklejale.

Laste ohutus • Lastekaitse

BuddyPhones kõrvaklapid on mõeldud eelkõige lastele ja neid silmas pidades ning meie D.N.A. Oleme välja toonud oma toodete kolm kõige olulisemat omadust, mis peavad olema lastele ohutud, lapsesõbralikud ja kaitsma meie lapsi. Nendest põhimõtetest lähtudes oleme loonud turul kõige vastupidavama ja samas ka lastele ohutuima. Meie kõrvaklapid piiravad helitugevuse ohutu tasemeni, võimaldades teil kuulata muusikat, kuulata raamatut või muinasjutu digiversiooni pikka aega, muretsemata oma lapse tervise ja ohutuse pärast.

Reguleerimisala piiramine ei seisne kvaliteedis

„BuddyPhones“ kasutab integreeritud, alati sisse lülitatud helijuhtimissüsteemi, et piirata helitugevust Maailma Terviseorganisatsiooni lastele soovitatud tasemeni. Helitugevuse reguleerimine koos meie patenteeritud passiivse müra vähendamisega, mis blokeerib enamiku soovimatust ümbritsevast mürast, tähendab, et lapsed ei tunne vajadust helitugevust kõrgemaks keerata ega pea enam oma kuulamisharjumusi pidevalt jälgima.

Turvalisus kõigepealt

Lisaks patenteeritud passiivsele mürasummutussüsteemile, mis hoiab lapsi helitugevusest eemal, oleme keskendunud ka ohututele materjalidele. Tootmiseks kasutame ainult BPA-, PVC- ja ftalaadivabu materjale ehk materjale, mida üldiselt peetakse patogeenseks. Padjad ja peakatted on kaetud hüpoallergeense nahaga, mis annab pehmuse lapse tundlikule nahale, tagades samas lihtsa puhastamise.

DIY

Enamik BuddyPhone’i kõrvaklappe on varustatud lõbusate värviliste kleebiste komplektidega, mis võimaldavad teie lapsel olla enda kõrvaklappide kaunistamisel loominguline. Isikupärastamine ise pakub lapsele palju rõõmu ning lõpptulemus võimaldab lapsel end kõrvaklappides suurepäraselt tunda ja meelsasti ligi pääseda, et kuulata oma lemmikmuusikat, raamatuid või muinasjutte.

Äärmiselt mugav, ülimalt nutikas

Kuid turvalisus pole veel kõik, jätame selle mõneks ajaks kõrvale. BuddyPhones kõrvaklapid on nii ilusad, armsad ja mugavad kui ka praktilised. Neid on erinevates silmale meeldivates värvides ning kleebised kaunistamiseks ja isikupärastamiseks. Polsterdatud padjad on valmistatud ülipehmest sünteetilisest nahast ning peapaela reguleeritav pikkus tagab ideaalse sobivuse lapse peaga. Looge oma BuddyPhones kõrvaklapid ja laske oma muusikal mängida kaunimalt kui kunagi varem.

Immuunsus laste hävitava jõu suhtes

Valmistatud ülimalt vastupidavatest ja korralikest materjalidest, need ei anna alla ka kõige tugevamate laste puhul.
Helitugevuse vähendamine ei halvenda automaatselt helikvaliteeti.
Loodud vähendama oluliselt purunemisohtu uuesti kinnitamisel või eemaldamisel.
Painduv peapael võimaldab sättida ja kohandada lapse kasvava pea suurusega.
Valmistatud väga tugevatest materjalidest, et painutada, pöörata ja taluda pikaajalist kasutamist.
 
Jaga oma muusikat

Kujutage ette, et enam lapsed ei vaidle, kes nüüd muusikat kuulab! Meie eksklusiivsetel BuddyPhones kõrvaklappidel on BuddyJack-nimeline helijagur, mis võimaldab ühendada kuni neli paari kõrvaklappe ühe heliseadmega. Praktikas tähendab see, et need on ideaalsed kõrvaklapid nii õppimiseks kui ka oma lemmikmuusika või muinasjutu lähedastega jagamiseks.

Tehnilised kirjeldused:

Kõlari läbimõõt: 30 mm (neodüüm)
Vastupidavus: 32Ω
Tundlikkus: 85dB ± 3dB @ 1mW 1kHz
Sagedusvahemik: 20-20kHz
Juhtme pikkus: 0,8m
Pistik: 3,5 mm (kullatud)
Kaal: 109 g
Mõõdud: 170×150 mm
 
Pakendis:

BuddyPhones Discover kõrvaklapid
Kaabel helijaguriga
Värvilised kleebised

Lastele

Kõrvaklapid aitavad väikestel lastel kuulata muusikat või lõbutseda ekraani ees, seega on oluline õppida tundma nende unikaalseid omadusi. Vastavalt kandmisviisile jagatakse kõrvaklapid sisestatavateks või kõrvadele asetatavateks – see on laste seas kõige turvalisem variant, kuna need asetatakse kõrvadest kaugemale. Laste kõrvaklapid on äärmiselt kompaktsed ja turvalised, kuna need on varustatud heli summutava tehnoloogiaga. Pehmed kõrvaklapid on mugavad, nii et lapsed tunnevad end YouTube’i lemmikvideoid vaadates mugavamalt kui kunagi varem. Populaarsed juhtmevabad kõrvaklapid annavad lastele rohkem liikumisvabadust ja väldivad juhtmetesse takerdumist. Teie lapsed saavad valida ainulaadse disainiga kõrvaklapid – minimalistlikud, värvilised ja ainulaadsete detailidega kaunistatud. Hellita oma lapsi nüüd kvaliteetsete ja mänguliste kõrvaklappidega!

Shopping Cart